_

درباره ما

چرا تکتا؟

شرکت تحقیق و تولید وسایل الکترونیک تکتا در سال 1356 با هدف توليد تجهيزات و فرستنده‌های راديويي و تلويزيوني و تجهیزات مخابراتی به بهره‌برداري رسيد. در طول بیش از چهار دهه فعالیت مستمر در صنعت فرستنده‌های رادیویی و مخابراتی شرکت تکتا در راستای پيشرفت و توسعه فناوري‌هاي نوين گام برداشته و با پيشرفت جهاني صنعت ارتباطات به دستاوردهای چشمگيري رسیده است.

به‌دنبال افزايش و گسترش تقاضاي بازار داخلي در راستای تامين نيازهاي فني تکتا نیز با هدف نيل به خودكفايي وعدم وابستگي  گام برداشته و پاسخی در خورد به نیازها و تقاضای داخلی داده است. افزون بر این، با تولید تجهیزات بر اساس فناوری روز رادیویی و تلویزیونی شرکت تکتا درصدد پیوست به بازار جهانی این حوزه است.

ضمن توانايي در پا سخگويي به نيازهاي فعلي داخلی و روند رو به رشد تحقیقات و تولیدات در زمينه سيستم‌هاي ديجيتال و توليد تجهيزات به‌روز، شرکت تکتا با رویکردی نوین اقدام به طراحی محصول و پلت‌فرم خط تولید فرستنده‌های دیجیتال در سه سطح کم قدرت‌، میان قدرت و پر قدرت کرده و آماده عقد قراردادهاي مشتركي با شركت‌های مخابراتی‌، سازمان‌ها و ارگان‌هاي مختلف است.

در راستای تحقق اهداف برنامه چهارم و پنجم توسعه و همگام با رشد و گسترش فناوری دیجیتال در دنیای امروز رسانه‎ها، شرکت تکتا یکی از شرکت‌های پرقدمت، معتبر و دانش‌بنیان در حوزه صنعت ارتباطات رادیویی، تلویزیونی، مخابراتی و شبکه داده‌ها در کشور شناخته می‌شود.

_

درباره تکتا

اعضای هیئت مدیره

دکتر غلامرضا نوری رئیس هیئت مدیره

احمد خورشید سوار مدیر عامل

سعید مقیسه نائب رئیس هیئت مدیره

مدیران تکتا

احمد خورشید سوار مدیر عامل

khorshidsavar@takta.com

02188055580 – داخلی 301

سید امین صانعی مهری مشاور عالی مدیرعامل

saneey@takta.com

02188055580 – داخلی 341

image

محمد رضا مدبر قائم مقام

modabber@takta.com

02188055580 – داخلی 301

ساختار سازمانی تکتا

اساسنامه تکتا

بسمه تعالی

اساسنامه شرکت تحقیق و تولید وسایل الکترونیک – تکتا (سهامی خاص)

مصوب مجمع عمومی فوق العاده مورخ ۱۳۷۹/۹/۲

 

فصل اول – کلیات

ماده ۱ – شرکت تحقیق و تولید وسایل الکترونیک – تکتا (سهامی خاص) که در این اساسنامه شرکت تکتا نامیده میشود با تابعیت کشور جمهوری اسلامی ایران دارای شخصیت حقوقی مستقل و وابسته به سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران بوده که براساس قانون اداره و اساسنامه سازمان صدا و سیما تشکیل و بر طبق مقررات این اساسنامه و آئین نامه‌های داخلی اداره می‌شود.

 

ماده ۲: موضوع شرکت تکتا:

موضوع و هدف شرکت تکتا عبارتست از

۲-۱ – فعالیت در زمینه‌های الکترونیک، مخابرات رایانه (کامپیوتر) اعم از سخت‌افزار و نرم‌افزار

۲-۲ – تحقیق، طراحی، ساخت، تولید، نصب، اجرا و تعمیر و نگهداری کلیه پروژه‌ها مرتبط با بند ۲/۱ ۲-۳ – طراحی و ساخت وسایل و تجهیزات ارتباطی که توسط سازمان صداوسیما و اشخاص حقیقی و حقوقی خارج از سازمان به شرکت تکتا سفارش داده می‌شود.

. ۲-۴ – صادرات و واردات مواد، وسایل و تجهیزاتی که مربوط به فعالیتهای شرکت تکتا می‌باشد.

_

درباره تکتا

روابط عمومی و امور بین‌الملل

واحد روابط عمومی شرکت تحقیق و تولید وسایل الکترونیک تکتا در راستای حفظ جایگاه خود در بازار داخلی و خارجی و توسعه فعالیت‌های تولیدی و تحقیقاتی هم‌سو با فناوری‌های جهانی آماده همکاری با دیگر شرکت‎‌های دانش‌بنیان است.
برای اشاعه دانش به‌دست‌آمده در حوزه تولید وسایل الکترونیک واحد روابط عمومی شرکت تکتا آماده برگزاری کلاس‌ها و ورک‌شاپ آموزشی است. شرکت تکتا در پایان این دوره‌های آموزشی به دانش‌پژوهان خود گواهی‌نامه پایان‌دوره ارائه می‌کند.
همکاری با شرکت‌های مطرح خارجی در حوزه مخابرات و الکتونیک یکی از افتخارات شرکت تکتا در طول چهاردهه فعالیت مستمر است. در راستای گسترش این همکاری‌ها واحد روابط بین‌الملل برنامه‌های نوینی به کار گرفته تا همگام با پیشرفت دانش روز جهان بازارهای خارجی را نیز از آن خود کند.