Copyright 2020 -

دیجیتال ساینیج

 

شرکت تکتا وابسته به سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران می‌باشد که با بیش از 40 سال سابقه فعالیت در حوزه صوت و تصویر و با تامين تجهيزات تخصصي راديو تلويزيون، در طي چند سال گذشته با پيشرفت و توسعه فناوري‌هاي نوين در دنيا، متناسب با پيشرفت جهاني صنعت صوت و تصویر و ارتباطات موفقيت‌هاي چشمگيري داشته است و با شعار و هدف نيل به خودكفايي و عدم وابستگي به شرکت‌های سطح خارجی، با عقد قراردادهاي مشترك با شركت مخابرات، سازمان‌ها و ارگان‌هاي مختلف، فعاليت خود را به فعالیت‌های مبتنی بر IP  گسترش داده است. از جمله محصولات این حوزه می‌توان به Enterprise IPTV  سازمان صدا و سیما، IPTV  هتلی برای مجتمع‌های اقامتی،Digital Signage   و... اشاره نمود.

سامانه Digital Signage   تکتا يك سامانه نرم‌افزاري بومی است که به شما این توانایی را می‌دهد که از راه دور بر روی بیشمار نمایشگرهای الکترونیکی مانند LCD،LED، پلاسما، پروژکتورها، تلویزیون‌های شهری و... در محل‌های عمومی و یا خصوصی برای مخاطبین خود (مدیران، کارکنان و مشتریان خود به‌صورت مجزا و اختصاصی) محتوای مالتی‌مدیای خود را نمایش، مدیریت و نظارت کنید.

دیجیتال ساینیج تکتا نه تنها می‌تواند راهی موثر برای انتقال اطلاعات به مدیران و پرسنل باشد بلکه با ارایه خدمات تصویری می‌تواند مشتریان شما را مخاطب قرار دهد. با به اشتراک گذاشتن پیام‌های سازمانی، ارتباطات داخلی سازمان بهینه‌تر می شود. اخبار و اطلاعیه‌های مهم در مورد خدمات و یا نام تجاری شما بر روی صفحه نمایش نشان داده می‌شود و موجب اطلاع‌رسانی بهتر به مشتریان شما میشود.

محل‌های نصب این سامانه می‌تواند در اتاق‌ها، دیوار راهرو، سالن جلسات، رستوران، لابی، نمازخانه، سالن انتظار، محوطه مانند تلویزیون شهری، نمای بیرونی ساختمان و... باشد. با ساینیج تکتا قادر خواهید بود محتوای بیشمار نمایشگر را کاملا متفاوت از دیگر نمایشگرها و یا یکسان مدیریت نمایید.

بدین‌وسیله علاوه بر ایجاد اطلاع‌رسانی جذاب‌تر، نیاز به چاپ کاغذها و بروشورهای اطلاعاتی را بسیار کاهش می‌دهد. همینطور در ساعات خارج از ساعات کاری شعب می‌توان برای آموزش کارکنان، به پخش برنامه‌های آموزشی، پیام مدیرعامل و... پرداخت.

با سامانه ساینیج تکتا قادر خواهید بود کنترل محتوای دیجیتال نمایشگرهای شعب خود را در نقاط مختلفي از شهر، كشور و يا حتي در دیگر کشورها را در دست داشته باشید.

محتواي پخش شده روي پنل‌هاي نمايشي مي‌توانند انواع محتواهاي ديجيتال از پیش ضبط شده و یا زنده در قالب‌های فيلم SD/ HD/4K، تيزر تبليغاتي، فايل‌هاي Flash  گرافیک، زيرنويس و یا دیگر فرمت‌هاي ديگر نمايشي، عكس، سايت اينترنتي، فيدهاي RSS، سرخط خبرها، آمار، نمايشگرهاي ترافيكي و آلودگي هوا، نقشه‌هاي شهري و... باشند.

فروشگاه‌ها و هایپر مال‌ها، هتل‌ها، مجتمع‌های اقامتی، بیمارستان‌ها، شرکت‌ها، مجتمع‌های بزرگ، ترمینال‌های حمل و نقل عمومی و... همه از مشتریان این سامانه هستند.

2

کاربردهای دیجیتال ساینیج تکتا

دیجیتال ساینیج تکتا به شما این توانایی را می‌افزاید که حداکثر تاثیرگذاری صوت و تصویری را به تجارت خود بیافزایید. با استفاده از محتوای مناسب و جذاب، از دریافت پیام شما توسط مشتریان احتمالی خود مطمئن می‌شوید. علاوه بر افزایش نرخ وفاداری مشتریان، زمان ما بین تاثیرگذاری تبلیغات و لحظه خرید نیز کوتاه‌تر می‌شود.

با بهره‌گیری از قابلیت پویایی دیجیتال ساینیج تکتا، مشتریان بیشتری را جذب می‌کنید. آن‌ها زمان بیشتری را در نقاط فروش شما می‌گذرانند و این می‌تواند به معنای شانس بیشتر فروش بیشتر باشد.

بیش از 70 درصد تصمیم خرید در نقاط فروش گرفته می‌شوند. با دیجیتال ساینیج تکتا، رفتار مشتریانتان بیشتر تحت تاثیر پیام‌های نمایشی شما قرار می‌گیرد و این دقیقا به‌معنی ترغیب بیشتر به خرید از شما ست.

مشتریان شما با دیجیتال ساینیج تکتا درک بهتری از صف انتظار برای دریافت خدمات شما را تجربه می‌کنند. وقتی منتظر هستند به سهولت با محصولات و خدمات دیگر شما آشنا می‌شوند و ناخواسته تحمل خود را برای رسیدن به محصول یا خدمات شما را افزایش می‌دهند.

دیجیتال ساینیج تکتا تاثیرگذاری تصویر  Brand  شما را بیشتر و مشتریان شما را وفادارتر می‌کند.

به‌موقع به مخاطبیت تجارتتان پیام‌تان را برسانید. با استفاده از پیام‌های مختلف و تغییر آسان آن‌ها با شرایط، به همه نیازهای مشتریان خود پاسخ دهید.

اطمینان حاصل کنید که کارکنان شما به حد لازم مطلع هستند و آموزش دیده‌اند. با دیجیتال ساینیج تکتا پیام‌های شرکت‌تان را در محل استقرار کارکنانتان به‌موقع و موثر به آن‌ها برسانید.

وابستگی خود را به مواد چاپی تبلیغاتی و زمانی که صرف تهیه آن‌ها می‌کنید کاهش دهید. همچنین فرصت‌های جدید تجاری را با به اشتراک‌گذاری قسمتی از نمایشگرهای خود با دیگر همکاران تجاری تجربه کنید.

با به‌کارگیری دیجیتال ساینیج تکتا از تمام ظرفیت زمانی شبانه‌روز و حتی ایام تعطیل برای تبلیغات موثر خود بهره ببرید.

مزایای دیجیتال ساینیج تکتا

   • کاربری ساده و نیز به‌روز رسانی آسان دستی و یا خودکار محتوای نمایشگرها
   • راه حلی مقیاس‌پذیر برای هر نوع نیاز، اندازه و بودجه
   • برنامه‌ریزی بلندمدت برای پخش خودکار محتوای با توجه به مناسبت‌ها و ایام یا ساعات خاص
   • امکان پخش خودکار اذان محلی
   • قابل پیاده‌سازی بر روی هرگونه نمایشگر مستقل از برند و مکان نمایشگر
   • امکان نمایش پیام‌های اضطراری ویژه
   • پخش محتوای اختصاصی ویژه مانیتورهای تعریف‌شده و مجزا
   • دارای قابلیت مدیریت مرکزی و نیز مدیریت محلی محتوا به‌طور همزمان
   • مدیریت برای استفاده بهینه از پهنای باند اینترنتی به‌گونه‌ای که اختلالی در کار عادی مجموعه ایجاد نشود.
   • نصب و پشتیبانی منعطف از سوی شرکت تکتا به‌علت بومی‌بودن سامانه
   • تامین امنیت حداکثری در تبادل اطلاعات با نمایشگرها
   • قابلیت مدیریت محتوایی سامانه توسط مرکز مدیریت محتوای شرکت تکتا

وظیفه ما نه تنها همراهی و پشتیبانی شما برای بهره‌برداری بهینه از دیجیتال ساینیج بلکه تمام نیاز شما برای گسترش و مدیریت کامل شبکه و نمایشگرهاست.

تهران  بزرگراه شهيد چمران  نبش خيابان ملاصدرا صندوق پستی: 5785-1155  تلفن تماس: 88055580 21 98+  نمابر: 88039763 21 98+