Copyright 2018 -

دیجیتال ساینیج

1

شرکت تکتا  وابسته به سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران می باشد که با بیش از 40 سال سابقه فعالیت درحوزه صوت و تصویر و با تامين تجهيزات تخصصي راديو تلويزيون ،در طي چند سال گذشته با پيشرفت و توسعه فناوريهاي نوين در دنيا ، متناسب با پيشرفت جهاني صنعت صوت و تصویر و ارتباطات موفقيتهاي چشمگيري داشته است و با شعار و هدف نيل به خودكفايي وعدم وابستگي به شرکتهای سطح خارجی ، با عقد قراردادهاي مشترك با شركت مخابرات ، سازمانها و ارگانهاي مختلف ، فعاليت خود را به فعالیت های مبتنی بر IP گسترش داده است .از جمله محصولات این حوزه  می توان به Enterprise IPTV سازمان صدا و سیما ، IPTV هتلی برای مجتمع های اقامتی، Digital Signage و ... اشاره نمود.

سامانه Digital Signage تکتا يك سامانه نرم افزاري بومی است که به شما این توانایی را می دهد که از راه دور بر روی بیشمار نمایشگرهای الکترونیکی مانند LCD، LED، پلاسما، پروژکتورها ، تلویزیونهای شهری و... در محل‌های عمومی و یا خصوصی برای مخاطبین خود (مدیران ، کارکنان و مشتریان خود بصورت مجزا و اختصاصی) محتوای مالتی مدیای خود را نمایش ، مدیریت و نظارت کنید .

دیجیتال ساینیج تکتا نه تنها می تواند راهی موثر برای انتقال اطلاعات به مدیران و  پرسنل باشد بلکه با ارائه خدمات تصویری می تواند مشتریان شما را مخاطب قرار دهد . با به اشتراک گذاشتن پیام های سازمانی ، ارتباطات داخلی سازمان بهینه تر می شود.  اخبار و اطلاعیه های مهم در مورد خدمات و یا نام تجاری شما بر روی صفحه نمایش نشان داده می شود و موجب اطلاع رسانی بهتر به مشتریان شما می شود.

محل های نصب این سامانه می تواند در اتاقها ، دیوار راهرو ، سالن جلسات ،  رستوران ، لابی ، نمازخانه ، سالن انتظار ، محوطه  مانند تلویزیون شهری، نمای بیرونی ساختمان  و ... باشد. با ساینیج تکتا قادرید محتوای بیشمار نمایشگر را  کاملا متفاوت از دیگر نمایشگر ها ، و یا یکسان مدیریت نمایید.

بدینوسیله علاوه بر ایجاد اطلاع رسانی جذاب تر ، نیاز به چاپ کاغذ ها و بروشورهای اطلاعاتی را بسیار کاهش می دهد.همینطور در ساعات خارج از ساعات کاری شعب می توان برای آموزش کارکنان ، به پخش برنامه های آموزشی ، پیام مدیر عامل و ...پرداخت.


 با سامانه ساینیج تکتا قادرید کنترل محتوای دیجیتال نمایشگرهای شعب خود را  در نقاط مختلفي از شهر، كشور و يا حتي در دیگر کشورها را در دست داشته باشید .

محتواي پخش شده روي پنلهاي نمايشي ميتوانند انواع محتواهاي ديجيتال  از پیش ضبط شده و یا زنده در قالبهای فيلم SD/HD/4K،تيزر تبليغاتي، فايلهاي Flash گرافیک ،زيرنويس و یا دیگر فرمتهاي ديگر نمايشي ، عكس، سايت اينترنتي، فيدهاي RSS ،سرخط خبرها، آمار ، نمايشگرهاي ترافيكي و آلودگي هوا، نقشه هاي شهري و ... باشند .

فروشگاهها و هایپر مال ها ، هتل ها و مجتمع های اقامتی و بیمارستانها، شرکتها و مجتمع های بزرگ ، ترمینالهای حمل و نقل عمومی و .... همه از مشتریان این سامانه هستند.

2

کاربردهای دیجیتال ساینیج تکتا:

دیجیتال ساینیج تکتا به شما این توانایی را می افزاید که حداکثر تاثیر گذاری صوت و تصویری را به تجارت خود بیافزایید.با استفاده از محتوای مناسب و جذاب ، از دریافت پیام شما توسط مشتریان احتمالی خود مطمئن می شوید . علاوه بر افزایش نرخ وفاداری مشتریان ،زمان مابین تاثیر گذاری تبلیغات و لحظه خرید نیز کوتاه تر می شود.

با بهره گیری از قابلیت پویایی دیجیتال ساینیج تکتا ، مشتریان بیشتری را جذب می کنید .آنها زمان بیشتری را در نقاط فروش شما می گذرانند و این می تواند به معنای شانس بیشتر فروش بیشتر باشد.

بیش از 70% تصمیم خرید در نقاط فروش گرفته می شوند.با دیجیتال ساینیج تکتا ، رفتار مشتریانتان بیشتر تحت تاثیر پیام های نمایشی شما قرار می گیرد و این دقیقا به معنی ترغیب بیشتر به خرید از شما ست.

مشتریان شما با دیجیتال ساینیج تکتا درک بهتری از صف انتظار برای دریافت خدمات شما را تجربه می کنند.وقتی منتظر هستند به سهولت با محصولات و خدمات دیگر شما آشنا می شوند و ناخواسته تحمل خود را برای رسیدن به محصول یا خدمات شما را افزایش می دهند.

دیجیتال ساینیج تکتا تاثیر گذاری تصویر  Brand شما را بیشتر و مشتریان شما را وفادارتر می کند.

بموقع به مخاطبیت تجارتتان پیام تان را برسانید.با استفاده از پیام های مختلف و تغییر آسان آنها با شرایط ، به همه نیازهای مشتریان خود پاسخ دهید.

اطمینان حاصل کنید که کارکنان شما به حد لازم مطلع هستند و آموزش دیده اند.با دیجیتال ساینیج تکتا پیام های شرکت تان را در محل استقرار کارکنانتان به موقع و موثر  به آنها برسانید.

وابستگی خود را به مواد چاپی تبلیغاتی  و زمانی که صرف تهیه آنها می کنیدکاهش دهید.همچنین فرصت های جدید تجاری را با به اشتراک گذاری  قسمتی از نمایشگرهای خود با دیگر همکاران تجاری تجربه کنید.

با بکارگیری دیجیتال ساینیج تکتا  از تمام ظرفیت زمانی شبانه روز و حتی ایام تعطیل برای تبلیغات موثر خود بهره ببرید.

مزایای دیجیتال ساینیج تکتا:

 • کاربری ساده و نیز به روز رسانیآسان دستی و یا خودکارمحتوای نمایشگرها
 • راه حلی مقیاس پذیر برای هر  نوع نیاز ، اندازه و بود جه ای
 • · برنامه ریزی بلند مدت برای پخش خودکار محتوای  با توجه به مناسبتها و ایام یا ساعات خاص
 • امکان پخش خودکار اذان محلی
 • قابل پیاده سازی بر روی هرگونه نمایشگر مستقل از برند و مکان نمایشگر
 • امکان نمایش پیام های اضطراری ویژه
 • پخش محتوای اختصاصی ویژه مانیتورهای تعریف شده و مجزا
 • دارای قابلیت مدیریت مرکزی و نیز مدیریت محلی محتوا بطور همزمان
 • مدیریت برای استفاده بهینه از پهنای باند اینترنتی بگونه ای که اختلالی در کار عادی مجموعه ایجاد نشود.
 • نصب و پشتیبانی منعطف از سوی شرکت تکتا بعلت بومی بودن سامانه
 • تامین امنیت حداکثری در تبادل اطلاعات با نمایشگرها
 • قابلیت مدیریت محتوایی سامانه توسط مرکز مدیریت محتوای شرکت تکتا    

  وظیفه ما نه تنها همراهی و پشتیبانی شما برای بهره برداری بهینه از دیجیتال ساینیج بلکه تمام نیاز شما برای گسترش و مدیریت کامل شبکه و نمایشگرهاست.

تهران  بزرگراه شهيد چمران  نبش خيابان ملاصدرا صندوق پستی: 5785-1155  تلفن تماس: 88055580 21 98+  نمابر: 88039763 21 98+